Connect with us

LAJME

Nëna ankohet në Polici se dikush shpërndau foto denigruese të vajzave të saj në TikTok

Published

on

Të enjten një grua në Mitrovicë është ankuar në polici se dikush shpërndau fotografi denigruese të vajzave të saj në TikTok.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, rasti është në procedurë hetimore.

“Mitrovicë 24.06.2023-18:00. Me datë 06.07.2023 ankuesja femër kosovare ka raportuar se persona të panjohur kanë hapur një faqe në rrjetin social Tik Tok dhe kanë shpërndarë foto të vajzave të saj me përmbajtje denigruese. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raport.