Connect with us

KOSOVË

Një i vdekur në magjistralen Prishtinë- Shtime

Published

on

Një person ka humbur jetën në një aksident trafiku i cili ndodhi rreth orës 14:40 në magjistralen Prishtinë- Shtime.8

Një veturë e tipit “Opel Corsa” dhe një kamion kanë qenë të përfshira në këtë aksident.

Lajmin për KALLXO.com e ka konfirmuar komandanti për trafikun në rajonin e Prishtinës, Milaim Fejzullahu, i cili tha se në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe po e hetojnë vendin e ngjarjes.

Continue Reading