Connect with us

LAJME

Osmani ngushëllon prindërit e fëmijëve që humbën jetën në sulmin në Beograd

Published

on

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka reaguar pas sulmit në një shkollë në Beograd ku humbën jetën tetë fëmijë dhe roja.

“Nuk ka asgjë më të vlefshme sesa jeta e fëmijëve dhe asgjë më shumë dhimbse sesa humbja e asaj jete. Përcjell ngushëllimet e mia më të thella për të gjithë prindërit që humbën jetën gjatë të shtënave të tmerrshme në një shkollë në Beograd”, ka shkruar Osmani në Twitter.

“Lutemi për shërim të shpejtë për të gjithë ata që kanë pësuar lëndime”.