Connect with us

LAJME

Parashikimi i motit për sot

Published

on

Për të Hënën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa lokalisht pritet të ketë rrebeshe të izoluara shiu, sidomos në zonat malore, ka njoftuar MeteoKosova.

Era do të fryjë nga juglindja me shpejtësi prej 15-34 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 6 deri në 8°C, ndërsa ato maksimale prej 19 deri në 22°C. /Teleskopi/