Connect with us

LAJME

Pensionohet kirurgu kosovar

Published

on

Me anë të një postimi në Facebook Dr.Arta Zeka shihet me kolegët e saj në një fotografi ku kanë dalur së bashku me rastin e pensionimit të Kirurgut Dr. Sadik Llullaku.
Dr.Arta ndër të tjera e falenderon Dr.Sadikun për këshillat profesionale të cilat thotë se gjithmonë do të jenë të mirëseardhura. Për fund i uron shëndet dhe çdo të mirë në jetë!
Postimi i plotë i saj
Me rastin e pensionimit të kolegut të Nderuar Dr Sadik Llullaku.
Falemnderit për këshillat profesionale të cilat gjithmonë do të jenë të mirëseardhura.

 

Shëndet e çdo të mirë në jetë  ka shkruar Dr.Arta Zeka

Continue Reading