Connect with us

KOSOVË

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për kapjen e një personi që dyshohet për vjedhje

Published

on

Policia e Kosovës ka kërkuar nga qytetarët që të bashkëpunojnë për identifikimin e një personi të dyshuar për disa vjedhje.

“Njësiti i hetimeve që operon në kuadër të stacionit policor Qendra në  Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e  personit  që shihet në fotografi”, thuhet në njoftimin e policisë.

I dyshuari kërkohet për përfshirje në disa raste të vjedhjeve, që janë raportuar ditëve të fundit në Prishtinë.\Teleskopi\