Connect with us

LAJME

Presidentja Osmani pret sot në takim Komisionerin, Oliver Varhelyi

Published

on

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot pret në takim Komisionerin e Bashkimit Evropian për Zgjerim dhe Politikën e Fqinjësisë, Olivér Várhelyi.

Takimi do të zhvillohet me fillim nga ora 12:00, në kabinetin e Presidences./Teleskopi/

Continue Reading