Connect with us

KOSOVË

Rita Ora uron për Pavarësin e Kosovës

Published

on

Këngëtarja e njohur Rita Ora ka uruar Pavarësinë e Kosovës përmes një postimi në Instagram.

Ora përmes urimit që ka publikuar ka kujtuar edhe videoklipin e këngës “Shine your light” të cilin e kishte realizuar në Kosovë.

“Urime Dita e Pavarësisë, Kosovë! Shkëlqeni çdo ditë. Kam xhiruar videoklipin për këngën Shine Your Light në vitin 2012 në Kosovës dhe ato ishin momentet me të mira. Ju dua shumë”, ka shkruar Ora.

Rita Ora po ashtu ka ndarë me miqtë e saj edhe disa fotografi kur ishte e vogël. Në njërën ajo shihet me veshje kombëtare.

Continue Reading