Connect with us

KOSOVË

Rrëfimi i gruas me kancer që ndihmoi Shqipërinë (VIDEO)

Published

on

Gjyljeta Devolli, zonja nga Peja e cila përloti dhe ngjalli emocione të shumta kur dhuroi donacion për të ndihmuar shqiptarët e prekur nga tërmeti, jeton bashkë me djalin e saj 25 vjeçar.

”Jetoj me një djalë 25 vjeçar. Jam edhe babë edhe nënë për të. Jetoj me qira”.

Ajo është nënë vetushqyese, dhe për Klan Kosovën tregoi arsyen se pse ndonëse në gjendje jo të mirë shëndetësore, ndau mjete financiare për Shqipërinë.

”Jam befasu nga mbështetja që më arriti pasi përfundova telefonatën. Këtë e kam bërë për humanizëm për hir të All-llahut”.

Për më shumë detaje ndiqeni intervistën më poshtë.

Continue Reading