Connect with us

SHQIPËRI

U shiste drogë nëpër shtëpi, arrestohet shqiptari në Itali

Published

on

Një 50 vjeçar shqiptar ka rënë në pranga te policisë italiane pasi akuzohet për shitje të lëndëve narkotike.

Mediat shkruajnë se shqiptari është arrestuar në flagrancë teksa kryente furnizimet në shtëpitë e klientëve.

Në kuadër të operacionit të zhvilluar në Massa Carrara është bërë sekuestrimi i dozave të kokainës gati për shitje dhe një shume parash./abc/

Continue Reading