Connect with us

KOSOVË

Sulmohet në prani të familjes, arrestohen dy persona

Published

on

Një person ka raportuar në Polici se derisa kishte qenë me veturë së bashku me familjaret e tij në qytetin e Lipjanit, ishte sulmuar fizikisht nga dy të dyshuar meshkuj.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor në QKUK, ndërsa, të dyshuarit janë arrestuar dhe pasi intervistimit me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet

Continue Reading