Connect with us

KOSOVË

Takimi ndryshe i Vjosa Osmanit, gatuan ëmbëlsira me fëmijët

Published

on

Në Ditën e Presidentit, presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka zhvilluar disa aktivitete gjatë kësaj dite.

Presidentja ka gjetur kohë që të takojë një grup fëmijësh të kopshtit me bazë në komunitet “Shtëpia Magjike” që gjendet në fshatin Besi të  komunës së Prishtinës.

Kopshti në fjalë ka falënderuar presidenten Osmani për ftesën. “Nder dhe kënaqësi që sot kaluam një pjesë të ditës me Presidenten e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani”, shkruan në postimin e kopshtit në facebook.

Continue Reading