Connect with us

LAJME

Tërmet i fuqishëm në Shqipëri ka edhe te vdekur

Published

on

Durrësi është qyteti më i prekur nga tërmeti që shkundi Shqipërinë në orën 3:54.

Raportohet se ka dëme të rënda në banesa. Një pallat është shembur ndërsa banorët janë bllokuar dhe kërkojnë ndihmë.

Në videon e mëposhtme shihen dëmet në Durrës, raporton Tch, transmeton Klan Kosova.

Continue Reading