Connect with us

KOSOVË

Thaçi përkulet para Rugovës

Published

on

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, me rastin e 13 vjetorit të vdekjes së ish-presidentit Ibrahim Rugova, ka bërë homazhe tek varri i tij.

Ai ka thënë se ish-presidentit Rugova për punën dhe angazhimin e tij i bënë nderime të larta shtetërore.

Continue Reading