Connect with us

KOSOVË

Vdes edhe një person në aksident trafiku

Published

on

Në fshatin Kraishtë të Lipjanit gjatë ditës së djeshme një person ka humbur jetën pasi u aksidentua me veturë.
Policia bën të ditur se kjo ndodhi pasi viktima derisa ka qenë duke e drejtuar automjetin e tij, nga pakujdesia ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rrugës dhe nuk mundi t’u përballojë lëndimeve.

Continue Reading