Connect with us

LAJME

Vdes një grua në Vushtrri pasi ra në bunar

Published

on

Një grua ka ndërruar jetë pasi ka rënë në një bunar në Vushtrri, raporton Policia e Kosovës.

Sipas Policisë, njësia e zjarrfikësve, emergjenca dhe policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë tërhequr trupin e pa jetë të viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

“Vushtrri 06.06.2023 – 14:00. Është raportuar se një femër kosovare ka rënë në bunar. Njësia e zjarrfikësve, emergjenca dhe policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë tërhequr trupin e pa jetë të viktimës. Vdekjen e saj e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë së Kosovës.

Continue Reading