Connect with us

LAJME

Vetëvendosje sot mban konferencë për medie

Published

on

Grupi Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje sot do të mbaj konferencë për medie.

Kjo u bë e ditur nga Vetëvendosje përmes një komunikate për media.

Në të thuhet  se konferenca mbahet për shkak të përmbylljes së sesionit pranveror parlamentar.

Konferenca fillon nga ora 10:00, dhe mbahet në Kuvendin e Kosovës.

“Ju ftojmë të na ndiqni në konferencën për media të Grupit parlamentar të Lëvizjes VETËVENDOSJE! në përmbyllje të sesionit pranveror parlamentar’ thuhet në komunikatë.