Connect with us

LAJME

Vetura godet një këmbësore në Gjilan

Published

on

Një veturë ka goditur një këmbësore të premten në Gjilan ka njoftuar policia..

Sipas tyre rasti ka ndodhur në rrugën “Esat Berisha”, rreth orës 13:10.

“Një i dyshuar i panjohur deri sa ishte duke drejtuar veturën e tij nga pakujdesia e godet viktimën femër kosovare- këmbësore (e mitur) dhe largohet në drejtim të panjohur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe më pas është liruar në shtëpi”, ka njoftuar policia e Kosovës. /Teleskopi/

Continue Reading