Connect with us

KOSOVË

Vrasje e shumëfishtë, policja vret prindërit, dy vëllezërit dhe veten

Published

on

Qyteti i Gjilanit është tronditur nga një lajm i hidhur që ndodhi pak minuta më parë.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se një police femër e cila i takonte stafit civil ka vrarë disa persona.

 

 

Burimet e njëjta bëjnë të ditur se viktimave janë anëtarë të një familje.

Më pas e njëjta pasi kreu vrasjen e shumëfishtë, ka vrarë edhe vetën.

Continue Reading