Connect with us

LAJME

Zhduket një vajzë, në Prishtinë!

Published

on

Një person ka raportuar në polici se më 10.02.2020 derisa kishte qenë duke shëtitur me vajzën e tij, ajo është larguar nga ai dhe nuk dihet se ku ka shkuar.

Rasti është raportuar në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, në Prishtinë.

Rasti tashmë po hetohet nga Policia e Kosovës.

Continue Reading