Connect with us

KOSOVË

Resul Sinani, lë gazetarinë për Nismën

Published

on

Gazetari i njohur Resul Sinani e ka lene gazetarine per t’iu bashkuar Nismes Social Demokrate.

Kete e beri te ditur ne llogarine e tij en Facebook.

Një MIRËMBETSHI e pa thënë

 

Sot kisha menduar që ta kem edicionin e fundit të lajmeve në RTK, në studion ku jemi takuar prej 17 vjetësh, dhe aty t’ju thoja ‘mirëmbetshi’ për herë të fundit me mirënjohjen më të madhe ndaj jush!

Continue Reading