Connect with us

SPORT

Published

on

‘La Gazzetta Dello Sport’ ka bërë me dije detaje si nga kush është gjetur i vdekur Davide Astori në dhomën e tij.

Sipas gazetës italiane ai nuk është paraqitur në 9:30 për mëngjes dhe masazhatori është ngjitur për t’i thirrur por, ka gjetur trupin e pajetë.

Stafi nuk ka bërë asnjë përpjeke për ta rikthyer në jetë pasi çdo gjë kishte marrë fund.

Continue Reading