Connect with us

SPORT

Milani ‘harron’ Brojën, në sulm për Kean

Published

on

Sulmuesi i Juventusit, Moise Kean raportohet se është alternative e Armando Brojës për gjigantin italian, Milan.

“Rossonerët” duket se kanë hequr dorë nga sulmuesi shqiptar i Chelsea-s, dhe sipas medieve italiane, Milani tashmë është hedhur në sulm për Kean.

Trajneri i milanistëve, Stefeno Pioli është në kërkim të një sulmuesi për sezonin që nis këtë fundjave.

“Milan është i interesuar për Moise Kean. Ai është një alternativë e Brojës”, shkruajnë mediet italiane.

Continue Reading