Connect with us

SPORT

Rel Madrid shkel Parisin

Published

on

Real Madrid ka fituar në Paris përballë skuadrës franceze PSG. Mbretërit fituan 2 me 1, me golat e shënuara nga Cristiano Ronaldo dhe Casemiro, derisa për vendësit shënoi Edinson Cavani.

Me rezultat të përgjithajëm nga të dyja ndeshjet 5 me 2, Reali shkon tutje derisa PSG ndahet nga ëndërra për titull në Ligën e Kampionëve.

Continue Reading