Connect with us

SPORT

Trepça në finale me Pejën, eliminon Prishtinën

Published

on

KB Trepça ka arritur ta mposht Sigal Prishtinën për të arritur në finale të Superligës së Kosovës në Basketboll.

Ndeshja e zhvilluar në “Pallatin e Rinisë dhe Sportit” përfundoi me rezultat 74:77.

Në finale, Trepça do të përballet me Pejën, për të zgjidhur dilemën se kujt i takon epiteti i më të mirit për këtë edicion.

Continue Reading