Connect with us

STILI

Albina Kelmendi nis pushimet me bashkëshortin e saj

Published

on

Tri ditë pasi përuruan fabrikën GAMP, e cila do të punësoj 200 punëtor deri vitin që vjen, Albina Kelmendi e bashkëshorti i saj, Valon Vataj nisën pushimet në jug të Shqipërisë.

Në foto të cilat i ka publikuar këngëtarja e hitit Duje, por edhe biznesmeni Vataj, ata shihen të lumtur duke e shijuar këtë pushim. Siç duket, ky pushim i tyre vjen pas një pranvere dinamike që pati çifti në muzik dhe me biznes.

Kelmendi ishte shumë aktive pasi që përfaqësoj Shqipërinë më Ezrovizion, dhe para dhe pas kësaj pati disa turne evropian ku lansoi edhe këngë tjera./Teleskopi.info/