Connect with us

STILI

Arbana Osmani, shfaqet me të shkurta në Alpet e Zvicrës të mbuluara me borë

Published

on

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani po shijon pushimet.

Ajo kësaj here ka zgjedhë Zvicrën që të kaloj këto ditë të nxehta vere.

Arbana ka publikuar foto me pamje të mbuluara me borë nga Alpet Zvicerane ku duken pamje të mahnitshme.

Kujtojmë se prezantuesja është nënë e tre fëmijëve dhe gjatë muajit qershor i dha fund beqarisë duke u martuar me regjisorin, Eduard Grishaj.

Continue Reading