Connect with us

STILI

“HAVANA”,kënga më e re nga Anna ft Ben7amin

Published

on

Është lansuar projekti muzikor, “Havana”. Bashkëpunim ky i cili është zhvilluar në mesë, këngëtares Anna dhe reperit, Ben7amin, transmeton GazetaProjekti.

Kënga është punuar nën menagjimin e Alban Mirocit, i cili është përkujdesur për këngën dhe tekstin, ndërsa finalizimi komplet, është bërë në studion e Hekuran Krasniqit.

“Havana”, është këngë ritmike, të cilës protagonistët kryesor kanë vendosur ti bëjnë edhe videoklipin, i cili është punuar nga “BUG Production”, dhe është lansuar në platformën më të madhe shqiptare, Arkiva-Shqip.

Ky është projekti i dytë i Annës, pas atij “Je t’aime”, dhe po ashtu projekti i dytë edhe i Rep -Artistit, Ben7amin, i cili kohë më parë kishte publikuar projektin, “Imazh” bashkë me Onellin.

“Havana” pritet të jetë njëri nga hitet e kësaj vere.

Continue Reading