Connect with us

STILI

Kaq e bukur dhe ndryshe duket gruaja e Lutës

Published

on

Këngëtarja e mirënjohur Myrvete Bajrami-Mikja duket qartë se ka ndryshuar pamjën e saj.

Burrin e saj e shihni shpesh në media, por jo edhe atë. Por, në këtë foto që ka publikuar këngëtarja … gruaja e politikanit dhe njëherit kryetarit të komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, dukët për mrekulli. Ajo që bie në sy është kombinimi i kuq, në buzë e në tesha.

Ndonëse nuk është ekspozuar që një kohë në media, lë të kuptohet se ajo ka ndryshuar shumë, duke u bërë shumë e bukur.

Luta, që e thërrasin me këtë emër, duhet të jetë xheloz për dashurinë e tij.

Continue Reading