Connect with us

STILI

Motrat Istrefi janë gati

Published

on

A jeni gati për hitin e Norës dhe Erës?

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, motrat Istrefi po vijnë me këngën e tyre të re me titull “Nuk e di”, promovimin e së cilës e kanë bërë sot me postimin e një fotografie te tyre, ku duken tejet tërheqëse me veshjet bardhë e zi.

Xhirimet e klipit të kësaj kënge janë bërë në Kosovë me produksionet e vendit dhe neve na mbetet të presim për datën 19, kur edhe është caktuar publikimi.

Continue Reading