Connect with us

STILI

Olta Gixhari publikon foto joshëse me fustan

Published

on

Aktorja e njohur nga Shqipëria Olta Gixhari ka marrë  githë vëmendjen me fotot e reja të cila i publikoi në Instagram gjatë ditës së sotme.

Aktorja u shfaq në formë të mrekullueshme, e veshur me një fustan të gjatë dhe të ngushtë që ia vinte në pah linjat e trupit të saj.

Kujtojmë se Olta ishte banore në “Big Brother VIP Albania”.

Continue Reading