Connect with us

STILI

Victoria Beckham mahnit me paraqitjen e saj në New York

Published

on

Ajo është transformuar nga sensacioni i pop-it në fuqinë e modës.

Dhe Victoria Beckham po dëshmonte edhe një herë se ishte një nga pjesëtarët më të mëdhenj të modës teksa doli në New York gjatë ditës së sotme.

Ish ylli i Spice Girl, 49 vjeç, kishte veshur një fustan xhaketë sportive gri me një palë çizme me platformë material elastik dhe një çantë të zezë elegante.

Continue Reading